Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Web sitesi geliştirme, düşündüğünüz kadar karmaşık olabilir, ancak doğru şeyler ve faktörle, web sitenizi bir şirket web sitesi veya kendi kişisel web siteniz olduğundan iyi bir şekilde geliştirmek ve yönetmek sizin için kolay olabilir.

1. BİR ALAN SEÇİMİ

Alan adı, insanların web sitenizi tanımlamasına izin verdiği çok benzersiz bir şey olmalı, bu nedenle ezberlemesi kolay ve kısa olmalıdır. Alan adınızı yazmak zorsa, potansiyel ziyaretçilerinizin yanlış anlaması ihtimali var.

2. BİR WEB BARINDIRICISI SEÇME

Hosting gereksinimlerinizi bilmek, hangi hosting şirketi ile gitmek istediğinize karar vermenin ilk adımlarından biridir. Öncelikle, ne tür veya ne tür bir web sitesi barındırmak istediğinizi düşünün, web siteniz özel bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsa, belki de bir e-ticaret sitesi ve ne kadar trafik beklediğinizi düşünün.

3. DUYARLI OLUN

Bu modern günlerde ve çağda, her zamankinden daha fazla sayıda insan akıllı telefonlarıyla internette geziniyor. Çok duyarlı bir tasarım, web sitenizin kullanıcı ve mobil uyumlu olduğu ve web sitenizi görüntülemek için hangi cihazın ekranına sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırılacağı anlamına geldiğinden size gerçekten çok yardımcı olabilir.

4. HARİKA İÇERİK

Web sitenizin kalitesine sahip olmak için içeriğin her zaman güncel ve ilgi çekici olması gerekir. Görüntüleyenler, çok sayıda göz alıcı resim veya fotoğraf içeren küçük ama bilgilendirici metin bloklarını sevme eğilimindedir. Alakalı, iyi yazılmış ve hatta paylaşılabilir içerik gibi doğru içerikler, trafiği kendi tarafınıza çekmenize ve arama motoru sıralamanızı parça parça iyileştirmenize yardımcı olabilir.

5. DÜZEN

Bir web sitesi her zaman temiz ve çekici bir tasarıma sahip olmalı ve hedef kitlenizin veya tüketicinizin dikkatini ürününüze ve içeriğinize çekmeli veya çekmesi kolay olmalıdır. İyi tasarlanmış bir web sitesi, izleyiciyi yanınıza çekmek için kesinlikle kolay bir iş olacaktır ve yalnızca izleyicilerinize olumlu bir  kullanıcı deneyimi sunmaz .

6. ÖZELLİK VE İŞLEVSELLİK

Captcha testi içeren çevrimiçi bir iletişim formundan istenmeyen postaları önlemeye, gömülü videolara, sosyal medya düğmelerine ve hatta entegre ödeme ağ geçidine sahip karmaşık bir alışveriş sepeti sistemine kadar, devam etmeden önce işlevsellik açısından neyin gerekli olduğunu bulmak çok önemlidir.Sizi daha sonraki bir tarihte geri dönmekten kurtaracak ve büyük ve muhtemelen maliyetli ayarlamalar yapacak şekilde tasarlayın.

7. ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Profesyonel olarak tasarlanmış bir web siteniz varsa, kimse bulamıyorsa tamamen yararsızdır / Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması son derece önemlidir, çünkü size çok fazla fayda sağlayabilir, bunu Google'da hayal edin.

8. SİTE BAKIMI

İçerik yönetim sistemi olarak da bilinen CMS, web sitenizi korumak ve güncel tutmak için ihtiyacınız olan şeydir. Temelde, web sitenizin arka ucunda bulunan ve istediğiniz zaman metin ve resim gibi içerikleri kendi başınıza eklemenizi veya kaldırmanızı sağlayan web tabanlı bir kontrol panelidir.

9. ANALİZ

Analytics, sahip olması gereken çok önemli bir araçtır çünkü web sitenizin ne kadar trafik aldığını ve nereden geldiğini size bildirebilir. Bu tarihi teslim etmek için Google Analytics gibi çevrimiçi bir analiz aracı kullanmak, strateji oluşturmanıza ve daha sık ziyaretçilere hitap etmenize ve web sitenizin genel performansını iyileştirmek için yenilerini çekmenize olanak tanır.

 

Varsay Bilgisayar - Web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, mobil uygulama geliştirme veya dijital medya pazarlaması olsun,uzmanlığımız veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin veya WhatsApp +905412114774 , info@varsaybilgisayar.com adresine e-posta gönderin. veya aşağıda ki Teklif Al forumunu doldurarak hizmet talebiniz için bilgi alınız.Teşekkür ederiz.

Proje Geliştirme İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER E-İmza Hakkında