e-Defter

e-Defter

e-Defter uygulaması ile ticari defterleriniz artık güvende!

Ticari defterlerinizi dijital ortamda kolayca oluşturup, eLogo güvencesi ile saklayın ve her zaman her yerden görüntülemenin rahatlığını yaşayın.

e-Defter hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Defter uygulaması ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinizi dijital ortamda oluşturun, Gelir İdaresi Başkanlığı’na kolayca ve hızlı bir şekilde gönderin ve eLogo güvencesi ile saklayarak dilediğiniz zaman görüntüleyin.

e-Defter'in avantajları

e-Defter uygulaması ile ticari defterlerinizi de dijital dünyaya taşıyın, zaman kaybı yaratan operasyonel iş süreçlerini geride bırakın.

e-Defter nasıl kullanılır?

Tüzel kişiler https://uyg.edefter.gov.tr/edefterbasvuru/ linkinden kendilerine ait mali mühürle, gerçek kişiler ise kendilerine ait mali mühür veya elektronik imza ile başvurularını online yapabilirler.

 • Kimler kullanabilir?

  Bilanço esasına göre defter tutan, gerçek ve tüzel kişiler e-Defter uygulamasından yararlanabilir.

 • Yasal Zorunluluklar

  1. e-Fatura uygulamasına geçiş zorunluluğu olan bütün mükellefler.

  2. Bağımsız denetime tabi olan şirketler.

  3. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  Maliyetlerinizi azaltacak e-Defter uygulamasına çok uygun fiyatlarla adım atın. Onaylı e-Defter dosyalarınızın orijinal dosya büyüklüğü bazında yasal süre boyunca saklama hizmetinde her 1 Mb için 1.5 kontör harcayın.

 • Kusursuz Destek

  Varsay ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Defter uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

e-Defter İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER E-İmza Hakkında