Varsay Bilgisayar | HP CE285A/85A TONER

HP CE285A TONER

Hp Laserjet Pro M Serisi Tonerin Kullandığı Uyumlu Makina Modelleri;

Hp Laserjet Pro P Serisi Tonerin Kullandığı Uyumlu Makina Modelleri;
Hp Laserjet Pro P1100 Muadil Toner, Hp Laserjet Pro P1102 Muadil Toner, Hp Laserjet Pro P1102w Muadil Toner,
Hp Laserjet Pro P1104 Muadil Toner, Hp Laserjet Pro P1104w Muadil Toner,

Hp Laserjet Pro M1132 Muadil Toner, Hp Laserjet Pro M1132 mfp Muadil Toner, Hp Laserjet Pro M1212 Muadil Toner,
Hp Laserjet Pro M1212nf mfp Muadil Toner, Hp Laserjet Pro M1217 Muadil Toner, Hp Laserjet Pro M1217nfw Muadil Toner,

Hp Yazıcı Kodlar;
Hp CE651A Muadil Toner, Hp CE658A Muadil Toner, Hp CE847A Muadil Toner,
Hp CE841A Muadil Toner, Hp CE844A Muadil Toner,

Hp Laserjet P Serisi Tonerin Kullandığı Uyumlu Makina Modelleri;
Hp Laserjet P1005 Muadil Toner, Hp Laserjet P1006 Muadil Toner, Hp Laserjet P1007 Muadil Toner,
Hp Laserjet P1008 Muadil Toner, Hp Laserjet P1009 Muadil Toner,

Hp Laserjet M Serisi Tonerin Kullandığı Uyumlu Makina Modelleri;
Hp Laserjet M1120 mfp Muadil Toner, Hp Laserjet M1120n mfp Muadil Toner, Hp Laserjet M1522 mfp Muadil Toner,
Hp Laserjet M1522n mfp Muadil Toner, Hp Laserjet M1522nf mfp Muadil Toner,
Hp Yazıcı Kodları;
Hp CB537A Muadil Toner, Hp CB534A Muadil Toner, Hp CC459A Muadil Toner

  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış

2 Değerlendirme

İşletmelerin gerçekleştirdiği alış-satışların takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tümüne ön muhasebe diyebiliriz. Ön muhasebe programı , fatura kesilebilen, faturaların takibi, ürün stoklarının takibi, müşteri ve tedarikçilerle olan alacak ve borçların takibi, kasa ve banka hesapları takibi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği ve kayıt altına alındığı bir yazılım ürünüdür.

Etkili bir işletme yönetiminin en önemli konularından biri yapılan ön muhasebe işlemlerinin kaydıdır. İşletme yönetiminde ön muhasebe programları yerine not kağıtları ve excel dosyası kullanımı işletmelere hem zaman kaybı hem de yaşanabilecek veri kayıpları nedeniyle maddi hasarlar yaratabilir. Ön muhasebe programı kullanarak, ön muhasebe işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirirken aynı zamanda da maddi hasar riskini en aza indirmiş olursunuz.

İşletme yönetimi için not kağıtları ve excel dosyaları yerine ön muhasebe programı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri alış-satışların, masrafların, alacak-borçların, stokların, işletmenin finansal durumunun güvenilir bir şekilde işlenmesi ve kaydedilmesidir. Yapılan işlemlerin bir ön muhasebe programı aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması da oluşacak hata riskini oldukça düşürecektir. Ön Muhasebe Programı kullanarak fatura keserken de hatasız olarak işlem gerçekleştirirsiniz. Ayrıca kaliteli ve kesintisiz hizmet kapsamında, yurtiçi/ yurtdışı sunucularımızla %100 müşteri memnuniyeti için çalışırız.

İşletmeniz için kullanılacak bir ön muhasebe programının özelliklerine geçmeden önce özellikle küçük işletmelerin tercih ettiği ön muhasebe programı kullanımının kolay olması, kullanımı için bir eğitim gerektirmemesi, maliyetlerinin uygun olması ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında müşteri desteğinin bulunması çok önemlidir.Özelliklere baktığımızda; Alış ve Satış Fatura Takibi, Cari Hesap Takibi , Alacak-Borç Takibi, Gider/Masraf Takibi, Gelir-Gider Takibi ve artan dijitalleşmeyle beraber e-fatura kullanımı gibi özellikler bulunmaktadır.

Ön muhasebe programı kullanan işletmeler sürdürülebilir yönetimin yanı sıra dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler de Logo İşbaşı'nı kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.

Web tabanlı ön muhasebe programının birçok avantajı bulunmaktadır. Online ön muhasebe programınızla internet erişimi olan her yerden fatura kesebilir, alış faturalarınızı sisteme kaydedebilirsiniz. Yapmış olduğunuz masraf ve giderleri zamanında kaydedebilir, müşteri&tedarikçilerinizle olan alacak-borç durumunuzu anlık olarak görüntüleyebilir, ürünlerinizin stok takibini ister ofisinizden ister evinizden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Logo İşbaşı gibi e-fatura kullanımının da olduğu programlar aracılığıyla e-fatura/e-arşiv fatura gönderebilir ve gelen e-faturalarına kabul/red işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirmenin birçok yolu var. Alacak-borç takibi, gelir-gider takibi, stok takibi, cari hesap takibi gibi bir işletmenın yönetilmesinde önemli olan konuları excel dosyasında takip etmek karışıklık yaratacağı gibi olası dosya kayıpları nedeniyle maddi kayıplar da söz konusu olabilir.Ayrıca excel dosyası yerine kullanacağınız Logo İşbaşı gibi bir ön muhasebe programıyla çok daha kısa zamanda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşletme yönetiminiz için kullanacağınız Logo İşbaşı gibi bir online ön muhasebe programı işlerinizi oldukça kolaylaştırır. İnternet erişimi olan her yerden, ister webden ister cep telefonundan fatura kesebilir faturalarınızı müşterilerinizle anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca Logo İşbaşı gibi bir online ön muhasebe programı kullandığınızda müşterileriniz ve tedarikçilerinizle alacak-borç durumunu, stoklarınızın takibini ve işletmenizin gelir-giderini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Küçük işletmeler tarafından en çok merak edilen konuların başında gelen ön muhasebe program seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. İşletmenizin yönetimi için uygun ön muhasebe programını seçerken firmanın ve programın güvenilir, alanında tecrübeli ve müşteri desteği konusunda deneyimli olduğundan emin olunmalı. Tercih edilecek programın kullanımının kolay olması, herhangi bir eğitim gerektirmeden kullanılabilmesi, içerdiği program özelliklerinin ihtiyacınıza uygun olması ve maliyetinin de ekonomik olması program seçerken dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Alış-satış faturaları takibi, masraf/gider kaydı girilmesi, stok takibi, cari-hesap takibi, gelir-gider takibi, e-farura & e-arşiv fatura gibi işletmenizin ön muhasebe ihtiyacını karşılayacak için birçok ön muhasebe programı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacı için web tabanlı bir çözüm ya da bilgisayarınıza kurulum gerektirecek farklı çözümleri değerlendirerek işletmeniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Elektronik İmza Nedir? Elektronik imza, elektronik olarak oluşturulan belgeleri imzalamak için kullanılan ve elektronik olarak gönderilen belgenin gönderildiği anda gönderene ait olmasını ve daha sonra reddedilememesini sağlayan kişisel olarak şifrelenmiş dijital bir veridir. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununa göre, bir e-imza, başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik verilerle şifrelenmiş bir bağlantı olan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veridir. Kim Tarafından Kullanılabilir Yalnızca imza sahibi tarafından kullanılan, güvenli elektronik imza oluşturma aracı tarafından üretilen, nitelikli elektronik şifreleme sertifikasına dayalı olarak imza sahibinin kimlik ve teyidini sağlayan, üzerinde yapılacak herhangi bir

E-İmza Satın Alma E-imza satın alma işlemi, BTK tarafından Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı lisanslı kurumlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bireysel E-İmza Başvuru İçin Gerekli Belgeler Kimlik veya Sürücü Belgesi (T.C. Kimlik No yazılı olmalı) E-Tuğra Nitelikli Elektronik Sertifika Başvuru Formu ve Kullanıcı Taahhütnamesi

Kurumsal E-İmza Başvurusu İçin Gereken Belgeler Kimlik veya Sürücü Belgesi (T.C. Kimlik No yazılı) Her bir kullanıcı için E-Tuğra Nitelikli Elektronik Sertifika Başvuru Formu ve Taahhütnamesi İmza Sirküleri (Şahıs firması ise İmza Beyannamesi) Faaliyet Belgesi (Yalnızca Şahıs Firmalar için geçerlidir ve son 6 Ay içerisinde alınmış olmalıdır.) Yetkilendirme Belgesi (Münferit yetkili değilse ve ya İmza Sirküleri’nde yer almıyorsa)

Elektronik İmza’nın Avantajları Gizlilik İmzalanan veriler üçüncü şahıslar tarafından sahip olunsa bile şifreleme tekniği nedeniyle anlaşılması engellenir. Veri Bütünlüğü Bir verinin alıcısı verinin aktarım sırasında bir değişikliğe uğrama durumunu tespit edebilir. İnkar Edilememezlik Verileri oluşturan veya imzalayarak gönderen, daha sonra veriyi kendisinin oluşturduğunu ya da gönderdiğini reddedemez. Kimlik Belirleme ve Kimlik Denetimi Kimlik belirleme ve kimlik denetimi, şifrelemenin en yaygın kullanımlarından biridir. Kimlik belirleme, birinin kimliğinin doğrulanması işlemidir.

Elektronik İmza Kullanım Alanları E-Devlet Uygulamaları E-ÇED (Çevre Etki Değerlendirmesi) UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) Kurumlar Arası İletişim Sağlanması (Emniyet Müdürlükleri, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlükleri) Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi (KEP) MERSİS (Merkezi Sicil Kayıt Sistemi) Sağlık Alanında (Sağlık Personelleri, Hastaneler, Eczaneler vb.) Başvuru İşlemleri (YGS,KPSS, LES,Pasaport vb.) Sosyal Güvenlik Uygulamaları Vergi Ödeme İşlemleri İnternet Bankacılığı Sigortacılık İşlemleri Kâğıtsız Ofisler E-Sözleşmeler E-Sipariş İşlemleri

Elektronik İmza / E-imza Kurulum işlemi öncelikle bir cihaz ve bilgisayarda yapılır. İlk kurulum sonrası farklı bilgisayarlarda kullanmak için sınır yoktur. Farklı bilgisayarlarda ETugram uygulaması ile aktivasyon yaparak kullanılabilir.

Elektronik Sertifika Elektronik imza ve imza sahibinin kimlik bilgilerinin teyidi için gerekli verileri içeren elektronik kaydı ifade eder. Elektronik sertifikaların belli bir ücret karşılığında yasa uyarınca faaliyet gösterecek olan ESHS – Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcıları’ndan temin edilecektir. Elektronik sertifika hizmet sağlayıcısının sertifika üzerindeki elektronik imzası, sertifikanın bütünlüğünü ve doğruluğunu garanti eder. Atılan imzanın doğruluğunu teyit etmek için elektronik sertifikalar gereklidir.

Elektronik İmzanızın kullanım süresi bitmek üzereyse veya bittiyse yenileme işlemi yapılmalıdır. Bu aşamada başvuru şekli “E-İmza Yenileme” olarak seçilmelidir. Müşteri Paneli üzerinden erişim sağlayarak var olan hizmetlerinizi görüntüleyebilir ve kredi kartı ile ödeme yaparak yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yenileme sonrasında burada yer alan anlatım ile aktivasyon işleminizi sağlayabilirsiniz.

E-imza aktivasyon aşamasında kendi belirlediğiniz PİN’i unuttuysanız ETugram uygulaması ile başvuru esnasında kullandığınız e-posta ve cep telefonunuz aracılığıyla şifrenizi sıfırlayabiliriz. E-imza Şifresini 3 Defa Hatalı Girme PİN’i 3 defa hatalı girmeniz durumunda şifreniz bloke olmaktadır. ETugram uygulaması üzerinden Güvenlik Kodu talep ederek yeni şifre oluşturabilmektesiniz. PUK kodu 3 defa yanlış girilirse E-İmza kullanılamaz hale gelecektir ve yeniden E-İmza alınması gerekmektedir. Bu nedenle E-İmza alındığı zaman şifre hatırlanabilecek şekilde değiştirilmeli ve kimseyle paylaşılmamalıdır. Çünkü E-İmza ıslak imza olarak tanımlanan kağıt üzerine elle atılan imza ile hukuken aynı yükümlülükleri getirmektedir. E-imza Şifre Belirleme/Kili

SON EKLENEN TONERLER

Satış Öncesi Destek & Sorularınız İçin 09:00-18:00 Arasında Arayabilirsiniz.